Cetelem pôžička

cetelem - lepsie Cetelem je nebanková spoločnosť, ktorá má za sebou veľkú zahraničnú banku. Za touto nebankovkou stojí francúzska nadnárodná spoločnosť BNP Paribas. Táto banka pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta a zamestnáva cez 200 tisíc ľudí. Cetelem patrí v európskom meradle k najväčším poskytovateľom pôžičiek. Na Slovensku už Cetelem poskytol cez 1,2 milióna pôžičiek.

Výhodou Cetelem je najmä spoľahlivosť a profesionalita, ktorá vyplýva z veľmi kvalitného zázemia materskej firmy.

Cetelom ponúka ľuďom širokú paletu finančných služieb. Okrem klasických pôžičiek Cetelem ponúka aj kreditné karty. Firma sa zaoberá aj splátkovým predajom a poskytovaním poistenia.

Vlastnosti Cetelem pôžičky

Cetelem ponúka ľuďom niekoľko druhov pôžičiek:

Pri pôžičky na čokoľvek si môžete požičať od 2 do 25 tisíc eur. Doba splácania sa pohybuje od 6 do 120 mesiacov. Pri všetkých ostatných druhoch pôžičiek Cetelem požičiava od 2 do 34 tisíc eur. Doba splácania pri pôžičke na auto je 6 až 84 mesiacov. Pôžička na auto sa navyše rozdeľuje do dvoch podkategórií – kúpa nového auto do 2 rokov veku, kúpa ojazdeného auto do 10 rokov veku.

Na získanie pôžičky je potrebné byť vo veku 18 až 62 rokov. Pri žiadosť je potrebné doložiť potvrdenie o príjme.

Výhody pôžičky od Cetelem

Najväčšou výhodou pôžičky Cetelem je rýchlosť a pohodlnosť vybavenia. Všetko zvládnete cez internet. Žiadosť o pôžičku je potrebné vyplniť na webe spoločnosti. Online žiadosť je rýchlo spracovaná a o tom, či vám bola pôžička udelená, alebo nie, sa dozviete v priebehu niekoľkých desiatok minút. Ľudia sa do Cetelem vracajú aj z dôvodu nízkych úrokov a prehľadného spôsobu poskytovania pôžičiek. Cetelem pri pôžičkách neúčtuje žiadne poplatky.

 

 

 

Kontakt
CETELEM SLOVENSKO a.s.
Panenská 7
812 36 Bratislava 1
Telefón: 0850 11 12 12
E-mail: klientskyservis@cetelem.sk

Cetelem pôžička
3.88 (77.5%) 8

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať