Chcete si porovnať úvery a pôžičky na jednom mieste?

Pôžičky a úvery na Slovensku poskytuje veľké množstvo finančných subjektov. Či už ide o bankové domy, čiže klasické banky s bankovou licenciou, alebo o nebankové spoločnosti, ktoré majú ešte väčší počet rôznych úverov a pôžičiek. Zorientovať sa je ťažké a práve preto sa zíde poradca, ktorý má na všetko odpoveď.

Všetko na jednom mieste

Takýmto poradcom je webový portál VšetkyPôžičky.sk, ktorý sa zameriava na porovnanie a informácie ohľadom bankových aj nebankových produktov. Ak čakáte ale len suché technické informácie, ste na omyle. Dozviete sa tu všetko o každej jednej pôžičke na našom finančnom trhu. Samozrejme, núdza nie je ani o prehľadné spracovanie podmienok, limitov a možností ohľadom pôžičiek.

Špeciálny online porovnávač úverov je určený práve na to, aby ste na jednom mieste našli kompletný prehľad úverov a pôžičiek. Vo forme jednoduchej tabuľky sa dozviete na jednom mieste základné podmienky o pôžičky a potom máte na výber buď o ňu priamo online požiadať, alebo získať ďalšie informácie. Tie sa skladajú nielen z čísel, ale aj z hodnotenia úveru a tiež zo skúseností iných žiadateľov.

vsetkypozicky.sk

 

Veľký výber bankových úverov

V prípade bankových úverov nájdete na portály ohodnotené a zrecenzované pôžičky od viacerých bánk. Sú tu úvery od Poštovej banky, OTP banky, Zuno banky, UniCredit Bank, Sberbank, ale aj internetovej mBank. Ku každej pôžičke sú informácie ohľadom finančného limitu, dobe splatnosti, podmienok na vybavenie, podmienok samotného úveru a tiež aj ohľadom postupu na vybavenie.

Okrem toho:

 • pre názorný príklad je pri každom úvere uvedený výpočet konkrétnej výšky pôžičky
 • budete tak mať prehľad o tom, koľko zaplatíte za úver a aká je výška úroku alebo ročnej percentuálnej miery nákladov
 • nechýbajú ani skúsenosti konkrétnych klientov s daným úverom a ich hodnotenie banky
 • priamo cez web je možné požiadať online o väčšinu hodnotených pôžičiek a nemusíte teda vôbec chodiť do banky

Nebankové pôžičky skutočne pre každého

Keďže VšetkyPôžičky.sk sú komplexný portál zameraný na svet financií, nesmú v porovnaní a prehľade chýbať ani nebankové úvery. Aj v tomto prípade je počet produktov pomerne široký a to od mini pôžičiek až po väčšie spotrebiteľské úvery. Na jednom mieste tak získate všetky potrebné informácie ohľadom Pôžičkomatu, Providentu, Profi Creditu, Home Creditu, Tesco pôžičke alebo úverov od Cetelmu.

Ani v tomto prípade nechýbajú:

 • detailné informácie ohľadom finančných podmienok a limitov pre každý úver
 • informácie ohľadom splatnosti, ale aj nefinančných parametrov a možností pôžičky, napríklad aj možnosti využitia, rýchlosť získania a podobne
 • každé hodnotenie zahŕňa recenziu daného produktu ale aj informácie o samotnej nebankovke
 • nájdete tu aj odpovede na časté otázky, reprezentatívny príklad úveru s uvedením úroku a RPMN a samozrejme je tu aj možnosť požiadať o danú pôžičku online

Všetky typy pôžičiek – bez ručenia, pred výplatou aj pre ženy na materskej dovolenke

Pre čo najlepšiu prehľadnosť a informačnú hodnotu sa portál zaoberá bližšie a detailnejšie aj rôznymi druhmi úverov. Podľa spôsobu vybavenia rozoberá napríklad pôžičky bez potvrdenia o príjme alebo bez registra či na občiansky preukaz. Zameriava sa aj na konkrétnych klientov, ktorí by mohli získať úver – napríklad na študentov, dôchodcov alebo ženy na MD.

V rámci svojich recenzií taktiež popisuje aj rôzne spôsoby, ako sa u nás dajú úvery vybaviť, či už cez SMS, osobne alebo samozrejme najpohodlnejšie – online cez internet priamo z domu. Prakticky pre každú situáciu je možné nájsť a porovnať si viacero druhov pôžičiek a potom požiadať o tú najvýhodnejšiu. Nie je dokonca problém získať ani menšie sumy, napríklad 50 €, 100 € alebo 150 € a to priamo cez tento web.

Prečo využiť takýto online porovnávač?

Okrem toho, že vďaka online porovnaniu môžete nájsť na VšetkyPôžičky.sk tie najlepšie úvery pre každú situáciu, je ešte niekoľko dôvodov, prečo je web prínosný pre každého, kto žiada o úver.

Tu je 7 dôvodov, prečo online porovnávač využiť:

 1. Získanie kompletného prehľadu o finančnom trhu a bankových aj nebankových produktoch.
 2. Recenzia každej pôžičky je komplexná a zahŕňa tak technické parametre, ako aj informácie o nefinančných podmienkach.
 3. Zistíte, ako sa ktorý úver vybavuje, aký je postup a za akých podmienok je možné ho získať.
 4. K úverom sú priradené aj odpovede na najčastejšie otázky, ktoré môže potencionálny žiadateľ mať.
 5. Ide o recenziu zahŕňajúcu aj hodnotenie a názory klientov, ktorí už majú skúsenosť s danou pôžičkou.
 6. Na webe sú okrem pôžičiek popísané aj situácie a spôsoby využitia úveru.
 7. Pre každého žiadateľa sa tu nájde ideálny úver, bez ohľadu na to, či hľadá nebankovú pôžičku na malú sumu alebo bankový spotrebný úver napríklad na bývanie či refinancovanie.

vsetkypozicky.sk porovnavac

Na záver – zhodnotenie výhod, nevýhod a odporúčanie

Webový online porovnávač pôžičiek a úverov VšetkyPôžičky.sk je určený pre každého, kto chce získať prehľad o možnostiach požičania si na Slovensku. Portál pristupuje ku každému jednému návštevníkovi veľmi flexibilne a individuálne a umožňuje získať na jednom mieste informácie prakticky o každom type úveru, ktorý sa dá požičať v banke či nebankovej spoločnosti.

Jeho najväčšími prednosťami sú:

 • jednoduchý a prehľadný dizajn a ľahké hľadanie informácií
 • komplexné recenzie pôžičiek a úverov aj s informáciami netechnického charakteru
 • porovnanie viacerých typov pôžičiek na jednom mieste aj v prehľadnej tabuľke

Naopak, ešte mu chýba a zišlo by sa:

 • zhodnotenie a recenzie úplne všetkých spotrebných bankových aj nebankových úverov
 • prehľadné porovnanie nielen podmienok a parametrov, ale aj konkrétnych možností využitia úveru na jednom mieste
 • získanie ešte väčšieho počtu referencií na každú pôžičku od ďalších klientov

To najdôležitejšie ale VšetkyPôžičky.sk určite splnia – ak si chcete porovnať úvery a pôžičky z bánk aj nebankoviek na jednom mieste a rovno o tie najvýhodnejšie aj požiadať online, určite tu nájdete to, čo hľadáte.

Chcete si porovnať úvery a pôžičky na jednom mieste?
5 (100%) 2

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať