Cofidis pôžička

cofidisCofidis je medzinárodná finančná spoločnosť, ktorá sa zameriava najmä na poskytovanie úverov na diaľku – dnes to znamená najmä pôžičky cez internet. Cofidis je teda nebanková spoločnosť, ktorá poskytuje služby najmä ľuďom, ktorí neuspeli v bankách, alebo sa im jednoducho nechce podstúpiť často náročný proces vybavovania pôžičky v bankách.

Materská spoločnosť Cofidisu vznikla už v roku 1982 vo Francúzsku. Firma začínala so splátkovými predajom. Na Slovensku Cofidis ponúka pôžičky od roku 2004.

Najväčšou výhodou Cofidisu oproti ďalším nebankovkám pôsobiacim na Slovensku je najmä jej pozadie. Zahraničné know-how a skúsenosti prinášajú pre ľudí istotu, ktorú dnes na pôžičkovom trhu nie je také ľahké nájsť.

Vlastnosti Cofidis pôžičky

Cofidis ponúka pôžičky od 200 do 5000 eur. Doba splácania sa pohybuje od jedného do 41 mesiacov.

Cofidis neposkytne pôžičku každému. Na to, aby ste o ňu vôbec mohli požiadať, budete musieť dokázať, že ste ju schopní splácať. Cofidis však od vás nebude chcieť žiadne potvrdenie o príjme od vášho zamestnávateľa. Nebankovke budete musieť predložiť výpis z bankového účtu, z ktorého bude jasné, že splácanie pôžičky zvládnete. Cofidis je jednou z mála nebankových spoločností, ktorá nepožičia ľuďom, ktorí sú príliš zadlžení. Cofidis odporúča maximálnu výšku zadlženia na úrovni 33 percent.

Výhody pôžičky od Cofidisu

Jednou z najväčších výhod pôžičky od Cofidisu je jednoznačne rýchlosť, s akou si ju dokážete vybaviť. Cofidis spracuje vašu žiadosť takmer okamžite po jej doručení. Nebankovka vás navyše o všetkých krokoch pri posudzovaní žiadosti bude informovať prostredníctvom sms správ. Cofidis vás poteší aj tým, že s pôžičkami nie sú spojené žiadne poplatky.

Ako si vybaviť pôžičku od Cofidisu

Na začiatok je potrebné vyplniť formulár, ktorý nájdete na webe Cofidisu. O ďalších krokoch vás bude informovať nebankovka cez sms správy.

 

 

Kontakt
COFIDIS, a. s.
Suché mýto 1
811 03 Bratislava
Telefón: +421 / 232 22 01 20
E-mail: informacie@cofidis.sk

Cofidis pôžička
4.45 (89.09%) 11

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať