CreditONE pôžička

creditone SKCreditone je nebanková spoločnosť, ktorá sa špecializuje na mikropôžičky. Firma na Slovensku pôsobí už niekoľko rokov. Vznikla však v Lotyšsku, kde sídli aj jej centrála. Počas svojej existencie Creditone vybavila už tisíce spokojných klientov.

Výhody pôžičky od Creditone

Spoločnosť Creditone sa snaží ľudí osloviť najmä rýchlosťou a pohodlnosťou vybavovania pôžičky. Firma ponúka tzv. sms pôžičky, ktoré je možné vybaviť bez problémov z pohodlia domova. S Creditone majú ľudia možnosť si požičať bez toho, aby kdekoľvek cestovali.

Ľudia oceňujú najmä tieto výhody:

  • rýchlosť vybavenia pôžičky – žiadosť o pôžičku je vybavená do 30 minút
  • pohodlnosť vybavovania pôžičky – všetko sa dá zvládnuť z domu
  • odmeňovanie za vernosť – vracajúci zákazníci si môžu požičať viac
  • 100 percentne diskrétny spôsob, ako získať peniaze – susedia či rodina sa o ničom nedozvedia

Ako požiadať o pôžičku

Celý proces podávania žiadosti o pôžičku je maximálne jednoduchý. Stačí mať prístup na internet a fungujúci mobilný telefón. Na začiatku treba vyplniť online formulár, kde vložíte svoje meno, telefónne číslo email a zopár ďalších údajov. Po odoslaní tohto formuláru dostanete sms-ku s kódom, ktorý vložíte do ďalšieho online formuláru. Po doplnení dodatočných informácií odošlete aj tento druhý formulár. Týmto celý proces končí. V priebehu 30 minút vám bude oznámené, či ste pôžičku získali, alebo bola vaša žiadosť zamietnutá.

Koľko si možno požičať a aké sú podmienky?

Creditone ponúka mikropôžičky – maximálna výška úveru je tak iba 500 eur. A aj to nie hneď. Pokiaľ si u Creditone požičiavate po prvý krát, maximálna výška pôžičky je iba 180 eur. Ak však pôžičku úspešne splatíte, ďalší úver bude mať strop spomínaných 500 eur.

Rýchla pôžička Creditone je určená pre občanov Slovenskej republiky vo veku 18 až 70 rokov, ktorí nie sú vedení v registri dlžníkov.

 

 

Kontakt
CreditONE s.r.o.
Košická 49
821 08 Bratislava
Telefón: +421 2 210 25 010
E-mail: info@creditone.sk

CreditONE pôžička
3.67 (73.33%) 3

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať