Fair Credit pôžička

fair credit

Nebanková spoločnosť Fair Credit International, SE je poskytovateľom bezhotovostných pôžičiek. Po veľkom úspechu v Českej republike spoločnosť otvorila svoje prvé pobočky aj na Slovensku, kde je odhodlaná prostredníctvom siete obchodných zástupcov poskytovať klientom férové pôžičky po celej republike.

Fajn pôžička

Tento spotrebiteľský úver od Fair Credit Slovakia je pôžička poskytovaná prevodom na účet, poštovým poukazom alebo šekom Poštovej banky. Fajn pôžička je bezúčelová a klienti si môžu požiadať o sumu v rozsahu od 200 až do 2 000 €, pričom doba splatnosti je do 58 týždňov. Spláca sa nie mesačne, ale týždenne, a to hotovostne alebo bezhotovostne.

Podmienky získania

Pre získanie pôžičky je nutné splniť podmienky ako:

  • minimálny vek 18 rokov
  • trvalé bydlisko na území SR
  • pravidelný mesačný príjem
  • pre úplnú žiadosť je potrebné priložiť aj:
    • doklad o príjme za posledné 3 mesiace
    • doklad k bydlisku (list vlastníctva alebo nájomná zmluva)
    • občiansky preukaz

Zháňate rýchlu pôžičku?

Využite pôžičku ihneď. Vhodná pôžička pre osoby staršie ako 18 rokov s pravidelným mesačným príjmom. Možnosť požičať si peniaze až do výšky 7 000 €.

Mám záujem o pôžičku

Postup pri žiadaní

Klienti môžu o pôžičku požiadať vyplnením online formuláru alebo prostredníctvom bezplatnej telefónnej linky. V oboch prípadoch budú následne kontaktovaní obchodným zástupcom spoločnosti, ktorý s nimi prejde všetky potrebné dokumenty osobne.

Výhody a nevýhody

Medzi hlavné výhody patria najmä:

Nevýhodu môže pre klienta predstavovať potreba dokladov o príjme a bydlisku. Niektorým klientom tiež nemusí vyhovovať týždenný interval splácania pôžičky.

Pre koho je pôžička určená?

Pôžička od Fair Credit je vhodná najmä pre všetkých klientov s pravidelným mesačným príjmom a s bydliskom na území SR.

Prečo Fajn pôžička?

Viacerí klienti určite ocenia možnosť splácania pôžičky v hotovosti priamo obchodnému zástupcovi. Ten je klientom neustále k dispozícii, najmä v prípade otázok a neočakávaných situácií spojených so schopnosťou splácať.

 

 

Kontakt

Fair Credit Slovakia, SE
Mlynské nivy 48,
821 09 Bratislava
Tel. č.: 0800 820 120
E-mail: info@faircredit.sk
Web: faircredit.sk

 

Fair Credit pôžička
3.27 (65.45%) 11

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať