Home Credit pôžička

home credit

Home Credit je nebankovka, ktorá patrí pod českú spoločnosti PPF. Home Credit vznikla už v roku 1999 a spočiatku sa venovala výlučne splátkovému predaju. Takto ju aj dnes vníma väčšina Slovákov.

Za posledných 15 rokov Home Credit výrazne rozšíril svoje služby. V ponuke sú pôžičky na autá, kreditné karty, revolvingové úvery a hotovostné pôžičky.

Medzi najobľúbenejšie produkty Home Credit patrí práve hotovostná pôžička.

Čo je to hotovostná pôžička od Home Credit?

Home Credit pôžička ľuďom umožňuje si pohodlnou cestou požičať od 400 do 5000 eur. Žiadosť o pôžičku je expresne posúdená a peniaze sa vyplácajú na účet klienta v priebehu niekoľkých hodín.

Ako získať Home Credit pôžičku?

Ľudia majú radi Home Credit pôžičku najmä z dôvodu jej pohodlného a rýchleho vybavenia. Pri žiadaní o Home Credit pôžičku nemusíte chodiť na žiadnu pobočku a vyhnete sa aj zdĺhavým papierovačkám. Žiadosť o pôžičku môžete podať dvoma spôsobmi:

 • vyplnením online formulára na webovej stránke spoločnosti
 • zatelefonovaním na bezplatné telefónne číslo (nájdete ho na webe Home Credit)

Po odoslaní žiadosti dochádza k posúdeniu žiadosti a následnému podpísaniu zmluvy o pôžičky.

Podmienky na získanie Home Credit pôžičky

V porovnaním s bankami sú podmienky u Home Credit naozaj uvoľnené. Nezaobídete sa však bez dvoch preukazov totožnosti (občiansky preukaz a napríklad vodičák).

Home Credit navyše od ľudí vyžaduje, aby mali minimálne 18 rokov a stály príjem. Nezáleží na tom, či máte príjem zo zamestnaneckého vzťahu, z dôchodku, alebo ste živnostník. Pôžička aj pre dôchodcov!

Výhody Home Credit pôžičky

 • pohodlné vybavenie pôžičky z domova – cez internet, alebo telefonicky
 • rýchle schválenie pôžičky
 • úver až do výšky 5000
 • doba splatnosti až 84 mesiacov
 • pôžičku možno do mesiaca vrátiť úplne bezplatne
 • žiadne poplatky spojené s pôžičkou – za dojednanie, vedenie, ani za predčasné splatenie

 

 

Kontakt
Home Credit Slovakia, a.s.
Teplická 7434/147
921 22 Piešťany
Telefón: 0850 11 11 18
E-mail: posta@homecredit.sk

Home Credit pôžička
4.57 (91.43%) 7

toppozicka big

 • Tomáš

  Pôžičku si vybavíte pomerne jednoducho. Všetko šlo úplne hladko naozaj, až na jednu nepríjemnú skúsenosť. Omeškal som sa dva dni so splátkou a hneď som bol zasypaný výhražnými telefonátmi a pod. Myslím si, že sú na trhu sú aj lepší poskytovatelia pôžičiek.

 • Richard

  V prípade týchto pôžičiek je dôležité spraviť si stručný prehľad o poskytovateľovi. Aj nato sú dobré weby podobné tomuto. Ak už sa pre konkrétneho poskytovateľa rozhodnete, vopred si dohodnite jasné podmienky, aby vás počas splácania nič neprekvapilo. Požičal som si 1000 €. Po dvoch rokoch som všetko splatil a mal som pokoj. Myslím že v prípade potreby je toto jedna z rozumných alternatív.

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať