mBank sľubuje pôžičku 1 500 € bez úroku

Spoločnosť mBank láka klientov na bezúročnú mPôžičku Plus. Klienti si môžu požičať až 1 500 € a zaplatia maximálne jednorazový poplatok vo výške 30 €. Aké sú výhody a nevýhody tejto pôžičky?

Úrok je nulový, ale RPMN už nie

Minimálna výška bezúročnej pôžičky je 350 € a maximálna 1 500 €, pričom jej splatnosť je 12 mesiacov. K pôžičke klient zaplatí len poplatok 2 % z výšky úveru. RPMN (ročná percentuálna miera nákladov) vyjadruje celkovú úrokovú mieru pôžičky a dosahuje 3,81 %. Zohľadňuje nielen úrok ale aj ostatné poplatky súvisiace s úverom, teda aj 2 % poplatok účtovaný hneď po načerpaní úveru.

Oplatí sa?

Výhodou mPôžičky je 0 % úrok a nízke RPMN, ktoré patrí k najnižším na bankovom trhu. Navyše ju môže klient kedykoľvek a bez poplatku predčasne splatiť. Nevýhodou je maximálna výška pôžičky, ktorá je pomerne nízka. Nulový úrok môže klient získať len pri splatnosti 12 mesiacov. Pôžička je však určená len pre tých, ktorí od mBank ešte žiadnu pôžičku nečerpali. Pôžičku je možné získať len raz. Jej podmienkou je tiež založenie osobného účtu mKonto.

Kto môže pôžičku získať?

Pôžička je určená pre klientov starších ako 18 rokov a spôsobilých na právne úkony. Záujemca musí mať trvalý zdroj príjmov a trvalé alebo prechodné bydlisko a kontaktnú adresu na území SR. Zároveň nie je v omeškaní so splátkou úveru v inej banke a nemá negatívny záznam v bankovom registri.

Ako požiadať o pôžičku?

Záujemca môže o pôžičku požiadať na webstránke mBank a následne sa zastaviť na vybranej pobočke, aby podpísal žiadosť. Potvrdenie o príjme banka požaduje len pri osobitných prípadoch. Po schválení je možné zmluvu potvrdiť autorizačnou SMS správou v internet bankingu. Po potvrdení sa peniaze ihneď pripíšu na mKonto. Ak už ste klientom mBank, o pôžičku môžete požiadať v internet bankingu bez nutnosti navštevovať pobočku.

mBank sľubuje pôžičku 1 500 € bez úroku
5 (100%) 1

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať