Moment pôžička SK

moment pozickaWeb momentpozicka.sk je prevádzkovaný spoločnosťou Euro Business Solutions, s.r.o. Ide teda o nebankovú spoločnosť, ktorá je samozrejme plne registrovaná u Národnej banky Slovenska.

Momentpozicka.sk sa podobne ako väčšina nebankových spoločností špecializuje na rýchle pôžičky. Tam, kde banky zlyhávajú (nedokážu ľuďom požičať rýchlo a pohodlne) prichádza momentpozicka.sk so svojou pôžičkou cez internet alebo cez sms.

Koľko je možné si požičať?

Moment pôžička sk vám dovolí si požičať až 300 eur. Nie všetci žiadatelia o pôžičku ju však môžu čerpať v jej plnej výške. Momentpozicka.sk odmeňuje spoľahlivých klientov zvyšovaním maximálne výške pôžičky. Pokiaľ si u momentpozicka.sk požičiavate prvý krát (alebo ste úspešne splatili jednu či dve pôžičky) máte nárok na maximálne 100-eurovú pôžičku. Minimum je 25 eur.

Ak máte za sebou tri úspešne splatené pôžičku, môžete si požičať až 150 eur.

Pri štyroch riadne splatených úveroch stúpne váš úverový limit na 200 eur.

Plnú výšku úverového limitu dosiahnete, ak bez problémov splatíte sedem pôžičiek.

Ešte trochu komplikovanejšie to majú mamičky na materskej, brigádnici, dohodári, živnostníci, konatelia či finanční agenti. Tí si pri prvej pôžičke môžu požičať maximálne 25 eur.

Ako získať pôžičku?

Proces žiadania o pôžičku u momentpozicka.sk je jednoduchý a rýchly. Funguje veľmi podobne ako pri ďalších nebankových spoločnostiach, ktoré ponúkajú online či sms pôžičky. Na začiatku stojí internetový formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Ide o registráciu do systému momentpozicka.sk. Následne dôjde k prevereniu žiadosti a k jej vyhodnoteniu.

Podmienky na získanie pôžičky nie sú náročné. Nie je potrebné žiadne ručenie či dokladovanie príjmov. Stačí byť plnoletým občanom Slovenskej republiky, ktorý sa nenachádza na zozname dlžníkov.

Výhody moment pôžičky sk

Pri pôžičke od momentpozicka.sk ľudia oceňujú najmä:

  • rýchlosť vybavenia
  • pohodlnosť žiadania o úver
  • nižšie úroky

 

 

Kontakt

Euro Business Solutions, s.r.o.
Osadná 2
Bratislava 831 03
E-mail: info@momentpozicka.sk

Moment pôžička SK
5 (100%) 4

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať