Pôžička bez dokladovania príjmu

peniazePoskytovatelia pôžičiek sa snažia na pôžičkách zarobiť. Na to, aby sa im to dlhodobo darilo, musia zabezpečiť, aby im klienti peniaze disciplinovane vracali. Z tohto dôvodu sa banky a nebankové spoločnosti snažia požičiavať iba ľuďom, u ktorých existuje iba veľmi malá šanca, že pôžičku prestanú splácať. Medzi takýchto ľudí patria najmä tí, čo majú pravidelný príjem. Poskytovateľom úverov je viac-menej jedno, či tento príjem je zo zamestnania, podnikateľskej činnosti alebo zdrojom peňazí je štát (dôchodok, materská).

Mnoho ľudí však nemá príjem, alebo ho nedokážu preukázať, avšak stále by sa im zišla pôžička. Našťastie aj takýto ľudia majú šancu získať úver – aj keď je to omnoho zložitejšie.

Pôžička bez dokladovania príjmu iba od nebankových spoločností

Pôžičku bez dokladovania príjmu by ste len ťažko našli v akejkoľvek banke. Banky jednoducho vždy vyžadujú dokladovanie príjmu. Bez dokladovania príjmu sa zaobídu iba nebankové spoločnosti. A aj to iba zlomok z nich.

Pôžička bez dokladovania príjmu so založením nehnuteľnosti

Niektoré nebankové spoločnosti vám požičajú, pokiaľ úver založíte nehnuteľnosťou. Pre nebankovku je toto veľmi dobrý obchod. Založenie nehnuteľnosti je veľmi dobrá poistka pre prípad, že dlžník sa rozhodne úver nesplácať. Výhodnosť takejto pôžičky pre bežného človeka je však otázna. Oplatí sa iba v prípade, že človek má dostatočný príjem, avšak ho nedokáže zdokladovať. Tento typ pôžičky by si v žiadnom prípade nemali brať ľudia, ktorí sú bez zamestnania, a teda aj bez príjmu.

Pôžička bez dokladovania príjmu bez založenia nehnuteľnosti

Pri tomto type úveru nie je žiadne ručenie. Veľkou nevýhodou je maximálna výška pôžičky – tá sa pohybuje iba v stovkách eur.

Významní poskytovatelia

Medzi významných poskytovateľov pôžičky bez dokladovania príjmu sa radia:

Pôžička bez dokladovania príjmu
5 (100%) 4

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať