Pôžička od mBank sľubuje nulový úrok do sumy 1 500 €

Záujemcovia, ktorí ešte od mBank nečerpali pôžičku, si teraz môžu požičať až 1 500 €, pričom celkovo banke zaplatia len 1 530 €. Za akých podmienok je možné pôžičku získať?

mbank SK

Parametre pôžičky

Pôžička vo výške od 350 € do 1 500 € má splatnosť 12 mesiacov. Úroková sadzba sa počas celej doby splácania drží na 0 % p. a., pričom RPMN je 3,81 %. Za poskytnutie pôžičky sa platí poplatok 2 % z výšku úveru, ktorý bude zúčtovaný z bežného účtu mKonto hneď po načerpaní pôžičky, teda vo chvíli, keď bude na účet pripísaná schválená suma úveru. Pôžičku je možné použiť na čokoľvek bez dokladovania účelu. Predčasné splatenie je bez poplatku.

Kto môže pôžičku získať?

Pôžičku získajú len tí záujemcovia, ktorí ešte nečerpali pôžičku od mBank a zároveň ide o fyzické osoby staršie ako 18 rokov a spôsobilé na právne úkony. Záujemca musí mať trvalé alebo prechodné bydlisko a kontaktnú adresu na území SR. Nesmie byť v omeškaní so splátkou úveru v inej banke alebo mať negatívny záznam v databázach spoločnosti Slovak Banking Credit Bureau (bankový register).

Pôžička od mBank nad 1 500 € s garanciou

Pre tých, ktorí si potrebujú požičať viac ako 1 500 € alebo už pôžičku od mBank čerpali, ponúka banka štandardnú mPôžičku Plus, ktorá má garanciu najlacnejšej pôžičky na trhu od podania žiadosti počas celej doby splácania. Ak iná banka ponúkne klientovi výhodnejšiu RPMN, mBank klientovi ponúkne zvýhodnenie o 0,2 %. V prípade, ak klient nájde výhodnejšiu ponuku a chce získať nižšie RPMN, k žiadosti o novú pôžičku doloží ponuku z inej banky s uvedením RPMN, úrokovej sadzby a ostatných údajov. V prípade schválenia bude znížená RPMN a úroková sadzba uvedená v predzmluvných informáciách ako aj v zmluve pri jej podpise.

S mPôžičkou Plus si môžu klienti požičať od 350 € do 24 000 € so splatnosťou 12 až 84 mesiacov. Úroková sadzba je 9,9 % p. a. a RPMN 10,36 % p. a. Pôžička je oslobodená od poplatkov za vybavenie úveru, vedenie úverového účtu, predčasné splatenie a mimoriadnu splátku. mPôžičku Plus si klienti môžu prispôsobiť presne podľa potrieb znížením mesačnej splátky, predĺžením splatnosti, zmenou termínu splátky a odložením splátky istiny.

Klienti banky môžu pôžičku získať aj cez internet banking. Okrem osobitných prípadov nie je potrebné ani potvrdenie o príjme. Pripravenú zmluvu potom stačí potvrdiť autorizačnou SMS správou v internet bankingu a hneď potom budú peňažné prostriedky prevedené na účet klienta. Ak žiadateľ o pôžičku nie je klientom mBank, stačí vyplniť formulár na webe banky a následne sa zastaviť na ktorejkoľvek pobočke mBank kvôli podpisu žiadosti. Potvrdenie o príjme sa vo väčšine prípadov nevyžaduje. Po schválení klient pripravenú zmluvu potvrdí autorizačnou SMS správou v internet bankingu a peniaze má okamžite k dispozícii na účte.

Pôžička od mBank sľubuje nulový úrok do sumy 1 500 €
5 (100%) 1

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať