Pôžička od mBank – mPôžička Plus

mbank SKmBank pôsobí na Slovensku od roku 2007 a ako prvá banka priniesla nový model – každodennú online správu bankových služieb cez internet alebo telefón samotným klientom. Týmto spôsobom mohla svojim klientom ponúknuť najvyužívanejšie bankové služby úplne zadarmo a zároveň mal klient svoje financie úplne pod kontrolou. V súčasnosti mBank dôveruje 240 000 spokojných klientov. mBank pôsobí na globálnom bankovom trhu už 27 rokov. Pôvodne poskytovala služby veľkým i malým podnikom, neskôr začala svoje služby orientovať aj na privátnych a retailových klientov.

Pôžička od mBank

S pôžičkou od mBank môžete získať finančné prostriedky od 350 do 20 000 €. Doba splatnosti sa pohybuje od 18 do 84 mesiacov. Dobu splatnosti aj deň splatnosti mesačnej splátky si klient volí sám. Úroková sadzba je vo výške 9,9 % p. a. a celkové náklady (RPMN) iba 10,36 % p. a.. Na získanie pôžičky nie je potrebné potvrdenie o príjme. Poskytnutie pôžičky je vekovo ohraničené len na dolnej hranici, a to od 18 rokov. Pôžička je teda vhodná aj pre dôchodcov. V prípade potreby môže klient požiadať o predĺženie doby splácania aj o zmenu termínu splátky.

Výhody

 • možnosť získať pôžičku až do výšky 20 000 €
 • bez poplatkov za vybavenie pôžičky
 • bez poplatkov za vedenie účtu
 • mimoriadne splátky a predčasné splatenie bez poplatkov
 • vybavenie bez nutnosti dokladovania príjmov
 • možnosť zníženia mesačnej splátky
 • možnosť zmeniť deň splátky pôžičky
 • v prípade neschopnosti splácať je k dispozícii možnosť odkladu splátok istiny úveru až na 12 mesiacov

Nevýhody

 • v osobitných prípadoch je potrebné potvrdenie o príjme
 • pôžička nie je vhodná pre nezamestnaných a klientov, ktorí nemôžu splácať úvery v iných bankových aj nebankových inštitúciách
 • v prípade pôžičky nad 10 000 € mBank vyžaduje súhlas manžela/manželky s uzatvorením úverovej zmluvy

  Náš tip

Pokiaľ chcete bankovú pôžičku, využite banku v ktorej máte zriadený osobný účet. Výrazne sa tak zníži administratívna náročnosť súvisiaca s poskytnutím pôžičky.

Podmienky vybavenia pôžičky

Na vybavenie pôžičky je potrebný len občiansky preukaz a vek nad 18 rokov. V ojedinelých prípad banka môže požiadať o dokladovanie príjmov. Klient musí byť občanom Slovenskej republiky alebo mať aspoň prechodné bydlisko a kontaktnú adresu na území Slovenska. Ak už ste klientom mBank, nemusíte navštevovať pobočku banky a pôžičku si vybavíte jednoducho cez internet banking a prostredníctvom autorizačnej SMS.

Postup získania pôžičky

1. Vyplňte online formulár

Ak ste klientom mBank, o pôžičku môžete požiadať aj cez internet banking. Ak klientom ešte nie ste, na webstránke mBank nájdete online formulár, ktorý vyplníte a odošlete.

2. Navštívte pobočku

Po odolasní formuláru sa zastavíte na pobočke a podpíšete zmluvu o pôžičke. Po schválení môže klient pripravenú zmluvu potvrdiť aj autorizačnou SMS správou v internet bankingu.

3. Peniaze sú Vaše

Po autorizácii SMS správou dostanete peniaze ihneď na bankový účet.

Na aký účel sa pôžička hodí?

Keďže poskytnutie pôžičky nie je viazané na potvrdenie o príjme, je možné ju využiť v prípade nečakaných nákladov alebo úrazu. Vysoká horná hranica poskytnutej sumy umožňuje pôžičku využiť aj na rekonštrukciu, kúpu zariadenia a nábytku a ďalších väčších investícií.

Pre koho je pôžička určená?

Pôžičku môžu využiť klienti so stálym príjmom, teda zamestnaní, živnostníci, ženy na materskej dovolenke alebo dôchodcovia.

Spájajú sa s čerpaním spotrebného úveru nejaké riziká?

mBank si zakladá na zodpovednom a profesionálnom prístupe. Zmluva o poskytnutí pôžičky je jasná a prehľadná, neobsahuje žiadne skryté a nečakané poplatky. Banka sa zároveň snaží klientom vychádzať maximálne v ústrety a nájsť vhodné riešenie aj v prípade, ak klient momentálne nemôže zaplatiť splátku pôžičky.

 

 

Kontakt

mBank S.A.
Pribinova 10
811 09 Bratislava
Tel. č.: 0850 60 60 50
E-mail: kontakt@mbank.sk
Web: mbank.sk

Pôžička od mBank – mPôžička Plus
4.5 (90%) 2

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať