Pôžičkomat.sk – rýchla online pôžička

pozickomat skZa projektom Pôžičkomat stojí medzinárodná spoločnosť Friendly finance group so sídlom v Prahe. Pôžičkomat a aj celá finančná skupina sa od svojich konkurentov líšia vo viacerých rovinách. Najviditeľnejší rozdiel je však v dôraze na technológie a inovácie. Friendly finance group sa snaží maximálne využiť novinky vo svete internetu a mobilných telefónov. V skratke – Pôžičkomat využíva najmodernejšie technológie, ktoré robia požičiavanie peňazí pohodlnou záležitosťou.

Pôžičkomat a celá Friendly finance group sa od ďalších nebankových spoločností líši aj samotným prístupom k pôžičkám. Pôžičkomat sa snaží požičiavanie peňazí maximálne zjednodušiť a sprehľadniť. Pre túto firmu to znamená najmä skrátenie celého procesu a sprehľadnením podmienok požičiavania. Pôžičkomat nechce ľudí akokoľvek zavádzať. Klienti tejto firmy okamžite vedie, koľko musia splatiť. Pri Pôžičkomate neexistujú žiadne skryté poplatky a firma kladie dôraz na to, aby si ľudia nepožičiavali viac, ako potrebujú.

Pôžičkomat striktne požičiava iba malé sumy peňazí, a to s krátkou dobou splatnosti. Takéto úvery sa len veľmi ťažko niekomu vymknú z rúk.

Koľko si môžete požičať od Pôžičkomat.sk ?

Ako už bolo spomenuté, Pôžičkomat.sk sa špecializuje na malé pôžičky. Pokiaľ si u tejto nebankovej spoločnosti požičiavate po prvý krát, môžete čerpať maximálne 350 eur. Minimálna výška pôžičky je 25 eur. Pôžičkomat vám však umožní požičať si aj viac. Vyššie úvery však firma poskytuje iba overeným zákazníkom. Takým sa stanete v prípade, že nejakú pôžičku u Pôžičkomatu splatíte. Potom si budete môcť požičať až 900 eur.

Ďalším špecifikom pôžičiek od Pôžičkomatu je krátka doba splatnosti. Maximálna doba splatnosti je 31 dní. Minimálna doba splatnosti je 5 dní.

Podmienky získania pôžičky od Pôžičkomatu

Získanie pôžičky od Pôžičkomatu je mimoriadne jednoduché. Stačí mať 18 rokov a príjem. Príjem však na rozdiel od väčšiny iných nebankových spoločností nie je potrebné dokladovať. V praxi to znamená, že príjem mať v skutočnosti nemusíte. Nikomu sa však neodporúča si požičiavať v prípade, že nemá žiadny príjem.

Pôžičku od Pôžičkomatu tak môžu získať zamestnanci, živnostníci, študenti, dôchodcovia, ale aj nezamestnaní. Kľúčovou podmienkou je, aby žiadateľ o pôžičku nebol vedený v úverovom registri. To znamená, že nesmie byť omeškaný so splácaním pôžičky v žiadnej inej nebankovke.

Výhody pôžičky od Pôžičkomatu

Pôžičkomat nie je populárny len tak náhodou. Firma prináša ľuďom niekoľko podstatných výhod, ktoré výrazne zjednodušujú ich život.

V prvom rade – Pôžičkomat je mimoriadne rýchly. Žiadne čakanie na vybavenie žiadosti o úver po dobu niekoľkých dní. S Pôžičkomatom nemusíte čakať dokonca ani niekoľko hodín. Pôžičku môžete mať odoslanú na účet už v priebehu 10-15 minút. Takáto rýchlosť je možná vďaka využívaniu tých najmodernejších technológií.

Ľudia pri Pôžičkomate oceňujú aj to, že firma s nimi jedná na rovinu. Nemusia sa tak obávať žiadnych skrýtých poplatkov či iných nástrah. Už pri žiadosti o pôžičku ľudia vedia, koľko musia vrátiť.

Mnohí ľudia majú radi, že na rozdiel od iných poskytovateľov fínskych pôžičiek (to sú rýchle pôžičky s krátkou dobou splatnosti), môžu pôžičku splatiť až do 31 dní.
Pre iných ľudí je zase najdôležitejšia diskrétnosť, ktorú Pôžičkomat zaručuje. O tom, že si požičiavate peniaze, sa jednoduchou nikto nikdy nedozvie.

Postup pri vybavovaní pôžičky od Pôžičkomatu

Postup vybavovania pôžičky od Pôžičkomatu nemôže byť jednoduchší. Stačí mať prístup na internet a zopár minút času. Vyberiete si požadovanú výšku pôžičky, zvolíte si dobu splácania, vložíte niekoľko osobných údajov a celý formulár odošlete. Do 10-15 minút bude vaša pôžička posúdená a následne peniaze poslané na váš účet.
Kontakt

Friendly Finance Slovakia s.r.o.
Košice, Hlavná 104,
Tel. č.: +421 249 206 706
E-mail: podpora@pozickomat.sk

Pôžičkomat.sk – rýchla online pôžička
3.25 (65%) 4

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať