Provident pôžička

providentProvident je nebankovka, ktorá patrí pod Provident financial. Ide o britskú firmu, ktorá vznikla už v roku 1880. Provident pôsobí na Slovensku od roku 2001.

Provident je čistokrvná nebanková spoločnosť – poskytuje úvery všetkým, čo boli odmietnutí v banke, alebo sa im jednoducho nechce ísť do zdĺhavého vybavovania pôžičky v banke.

Dôkazom úspech Providentu na Slovensku je viac ako pol milióna vybavených klientov. Ľudia pri tejto spoločnosti najviac oceňujú férový prístup a pohodlné vybavovanie a následne aj splácania pôžičky.

Čo je to Provident pôžička?

S Provident pôžičkou si môžete požičať 160 až 2300 eur. Pri dobe splácania sú na výber dve možnosti: 60 alebo 100 týždňov. Peniaze sú vyplácané na bankový účet alebo poštovou poukážkou.

Ako získať Provident pôžičku?

Je to jednoduché. O pôžičku Provident môžete požiadať cez online formulár na webe nebankovky, alebo zatelefonovaním na bezplatné číslo.

Provident pôžičku síce nevybavíte cez internet celú, napriek tomu však nemusíte nikam jazdiť. Provident má po celom Slovensku hustú sieť spolupracovníkov, ktorí k vám radi prídu domov a tam aj s vami podpíšu zmluvu o pôžičke.

Podmienky na získanie Provident pôžičky

Provident sa sám chváli, že na vybavenie úveru nebudete potrebovať žiadneho ručiteľa či inú formu zabezpečenia. Toto je veľká výhoda. Na rozdiel od iných nebankoviek u Providentu sa však nevyhnete potvrdeniu o pravidelnom príjme. Nebankovka si vás navyše aj preverí, či nemáte podlžnosti v nejakej banke či ďalšej nebankovej spoločnosti. Pri žiadosti o pôžičku tak musíte mať čistý úverový štít. Samozrejmosťou je požiadavka na vek minimálne 18 rokov.

Výhody Provident pôžičky

 • podpisujú sa prehľadné zmluvy, ktorým porozumie aj laik
 • pôžičky sú bez skrytých poplatkov
 • bez akéhokoľvek ručenia (nesplatenie úveru vás nepripraví o strechu nad hlavou)
 • pôžička dostupná v celej SR

 

 

Kontakt
Provident Financial, s.r.o.
Mlynské nivy 49
821 09 Bratislava
Telefón: (+421) 0259 800 600
E-mail: zakaznicky.servis@provident.sk

Provident pôžička
4.75 (95%) 8

toppozicka big

 • Michal

  Na odporúčania známych som pôžičku vyskúšal, aby som vyriešil dočasné finančné ťažkosti. Peniaze som potreboval naozaj rýchlo. Preto oceňujem prístup, s akým mi bola pôžička poskytnutá (rýchlo a diskrétne). Samozrejme, že pôžička nie je zadarmo. No ak súrne potrebujete peniaze a ste si istý, že ju dokážete splatiť, je to vyhovujúce riešenie.
  Michal

 • Martina

  Podľa mňa je jedno kde si požičiate. Aj tak Vás chcú všade len ošklbať o peniaze.

 • Ivana

  Určite sa jedná o jedného z lepších poskytovateľov. Jasne zmluvné vymedzené podmienky, počas splácania Vás nič neprekvapí. Tento finančný produkt môžem odporučiť. Výhodou je, že pôžička je bezúčelová a bez ručenia majetkom.

 • Patrik

  Zdravim potreboval by som overit tuto nebankovu spoliocnost poziaduje odomna 250 eur na zaslane uctu aby si overili ci budem schopny splacat je to len falosne alebo realne : https://www.creditpozicka.com/alternativna-ziadost. Tato spolocnost sa mi zda nerealna aj napriek tomu ze nepytala odomna vypisi ani danove len zmluvu a peniaze . potrebujem poradit

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať