Rýchla pôžička ihneď – dostupná pôžička na čokoľvek

peniaze_2Najčastejším dôvodom prečo sa klienti obracajú so žiadosťou o pôžičku na nebankové spoločnosti je práve rýchlosť ich vybavenia. Vo väčšine prípadov platí, že žiadatelia nepotrebujú množstvo zbytočných dokladov a ručení, obzvlášť pri nižších sumách. Ďalšou výhodou je, že nebankové spoločnosti nenahliadajú do bankového registra dlžníkov. Možnosť získania pôžičky tak majú aj tí, čo v minulosti napríklad nedodržali splátkový kalendár.

Práve vďaka spomínaným výhodám nebankových pôžičiek naozaj platí, že jej vybavenie a schválenie prebehne do niekoľkých minút až hodín. Klient tak môže v prípade bankového prevodu získať peniaze už do 24 hodín od podpísania zmluvy a do 3 pracovných dní v prípade odoslania peňazí poštovým šekom.

Schválenie a získanie pôžičky od nebankových spoločností spravidla prebieha takmer v každom prípade veľmi rýchlo. Pre urýchlenie tohto procesu často poskytujú možnosť podania žiadosti prostredníctvom telefónneho rozhovoru, online formuláru alebo SMS správy, bez potreby osobného stretnutia.

Zháňate rýchlu pôžičku ihneď?

Využite pôžičku ihneď. Vhodná pôžička pre osoby staršie ako 18 rokov s pravidelným mesačným príjmom. Možnosť požičať si peniaze až do výšky 7 000 €.

Mám záujem o pôžičku

Na ich vybavenie je potrebné splniť minimum podmienok, často stačí vek nad 18 alebo 21 rokov a trvalý pobyt na území SR. Naproti týmto výhodám niekedy stojí vyšší úrok, no aj ten môže po riadnom splácaní splátok a vybudovaní si vzťahu so spoločnosťou konkurovať úrokom od niektorých bánk. Klienti týchto spoločností okrem rýchlosti a takmer žiadnej miery byrokracie tiež ocenia napríklad možnosť odloženia splátok.

Medzi významných poskytovateľov rýchlych nebankových pôžičiek patrí Home Credit alebo Ferratum.

Home Credit

Home Credit Slovakia, ako popredná spoločnosť v poskytovaní spotrebiteľských úverov, poskytuje možnosť získania hotovostnej pôžičky až do 5 000 € telefonicky v priebehu zopár minút, a to vďaka bezplatnej nonstop linke. Peniaze tak môže klient získať už do 24 hodín. Pôžička je bezúčelová, bezplatná a bez ručenia. Takisto poskytuje možnosť získať až 6 splátok naspäť po riadnom splácaní úveru.

Podmienky a doklady

Pre získanie tejto pôžičky stačí byť plnoletou osobou so stálym príjmom, vrátane dôchodcov a samostatne zárobkovo činných osôb. Z dokladov si žiadateľ vystačí iba s občianskym preukazom a ďalším dokladom totožnosti, napríklad vodičským preukazom, cestovným pasom a pod.

Ferratum

Spoločnosť Ferratum efektívne využíva moderné spôsoby žiadosti o pôžičku, vďaka ktorým môže klient získať peniaze takmer okamžite, a to do 24 hodín. Prostredníctvom online žiadosti alebo SMS žiadosti môže tak požiadať o rýchlu pôžičku do 350 €. Táto pôžička je určená naozaj pre všetkých, teda aj nezamestnaných, dôchodcov a mamičky na materskej.

Podmienky a doklady

Pre vybavenie pôžičky od Ferratum stačí iba občiansky preukaz, trvalý pobyt na území SR a vek nad 21 rokov. Tiež je potrebný osobný ručiteľ, toho však môže zariadiť aj samotná spoločnosť, a teda nie sú nutné už žiadne ďalšie doklady.

Rýchla pôžička ihneď – dostupná pôžička na čokoľvek
5 (100%) 5

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať