SMScredits pôžička

sms creditsZa webom smscredits.sk stojí žilinská spoločnosť River Euro, s.r.o. Podobne ako takmer všetky ostatné nebankové spoločnosti, aj smscredits.sk sa špecializuje na malé úvery, ktoré je možné získať až expresne rýchlo. Nebankovky s bankami pri bežných úveroch súperiť veľmi nemôžu. Preto sa snažia ľuďom proces získavania pôžičky maximálne uľahčiť.

Smscredits.sk patrí v rýchlosti a pohodlnosti čerpania pôžičky k slovenskej špičke. Na to, aby ste si požičali, nepotrebujete opustiť pohodlie domova. Dokonca nepotrebujete mať ani prístup k internetu. Všetko zvládnete prostredníctvom mobilného telefónu.

SMS pôžička od SMScredits?

Na požičanie naozaj potrebujete iba mobilný telefón. Väčšina ľudí, ktorí si u smscredits.sk požičiava po prvý krát, však pri prvej žiadosti používajú internet.

Na začiatok je potrebné sa registrovať. Vyplnenie online formuláru je naozaj jednoduché – stačí napísať meno, priezvisko, adresu trvalého bydliska, číslo mobilného telefónu, číslo bankového účtu, a pôžička je takmer vybavená.

Úver samozrejme podlieha schvaľovaciemu procesu. Ani smscredits.sk nepožičia peniaze hocikomu. Podmienky však nie sú náročné. Smscredits.sk neskúma či ste živnostník, zamestnanec, dôchodca, študent, či poberateľ podpory v nezamestnanosti. Stačí, aby ste sa nenachádzali v registri dlžníkov a boli plnoletí.

S smscredits.sk si môžete požičať maximálne 350 eur. Minimum je 20 eur. Doba splatnosti je krátka – od 5 do 15 dní.

Ľudia u smskredits.sk oceňujú najmä veľmi kvalitný vernostný program. Táto nebanková spoločnosť rada odmeňuje ľudí, ktorým možno dôverovať. Čím viac pôžičiek u smskredits.sk úspešne splatíte, tým sa môžete tešiť z nižších úrokov. Vernostný program má tri úrovne – na prvú sa dostanete po úspešnom splatení prvej pôžičky. Na druhú úroveň dosiahnete v momente, keď sa vám podarí úspešne splatiť štvrtú pôžičku. Tretia úroveň začína po splatení siedmej pôžičky.
Kontakt
River Euro, s.r.o.
Dlhá 95C
010 09 Žilina
Telefón: 09 11 99 99 15 / 041 56 30 151
E-mail: info@smscredits.sk

SMScredits pôžička
4.8 (96%) 5

toppozicka big

  • Michal

    Potreboval som si požičať len zopár eur pred výplatou. Bol som prekvapený rýchlosťou vybavenie. Peniaze som mal rýchlo k dispozícii. Ak by som to mal celé zhodnotiť tak ju odporúčam.

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať