Tesco pôžička

tescoTesco nie je práve značka, ktorá by bola známa poskytovaním pôžičiek. Tesco je v prvom rade druhá najväčšia sieť supermarketov a hypermarketov na svete (na prvom mieste je americký Wallmart). Tesco je briská spoločnosť, ktorá vznikla už v roku 1919. Začiatky boli viac ako skromné – zopár predajných stánkov. Ďalších 70 rokov však Tesco intenzívne rástlo doma v Británii. V 90-tych rokoch minulého storočia Tesco spustilo veľkú medzinárodnú expanziu.

Firma neskôr rástla aj v rámci šírky poskytovaných služieb. Pribudli Tesco čerpacie stanice, Tesco mobilný operátor a Tesco finančné služby, ktoré sú zodpovedné za poskytovanie pôžičiek.

Vlastnosti Tesco pôžičky

Tesco požičiava sumy od 800 až do 16 tisíc eur. Doba splácania sa pohybuje od 36 do 84 mesiacov. Za vybavenie pôžičkovej zmluvy navyše zákazníci Tesca získavajú 3000 bodov Clubcard. Ďalších 100 Clubcard bodov získava poberateľ pôžičky každý mesiac pri riadnom splácaní.

Na to, aby ste získali Tesco pôžičku, musíte mať na Slovensku trvalý pobyt. O pôžičku je potrebné požiadať na kontaktných miestach priamo v predajniach Tesca. Spolu so žiadosťou je potrebné predložiť dva doklady totožnosti. Občania SR sa musia preukázať občianskym preukazom.

Tesco ďalej vyžaduje aktuálny výpis z bankového účtu a potvrdenie o výške príjmov. K tomu je potrebné oznámiť číslo pevnej linky do zamestnania.

Výhody pôžičky od Tesca

Za najväčšiu výhodu pôžičky od Tesca možno jednoznačne považovať prestíž samotného Tesca. Väčšina nebankových spoločností pôsobiacich na slovenskom pôžičkovom trhu má neznáme pozadie a ich dôveryhodnosť je otázna. Tesco je na druhú stranu globálne uznávaná spoločnosť, ktorá si musí dávať pozor na svoju reputáciu.

Tesco pôžičkou nie sú spojené žiadne poplatky a zákazníci tohto reťazca získavajú s pôžičkou niekoľko zaujímavých výhod.

 

 

Kontakt
Poskytovateľom Finančných služieb je Home Credit Slovakia, a.s.
Teplická 7434/147
921 22 Piešťany
Telefón: +421 850 003 777
E-mail: posta@homecredit.sk

Tesco pôžička
5 (100%) 4

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať