Vianočná pôžička

vianočná pôžička V chladnom vzduchu rozvoniava varené víno, na obrazovky útočia vianočné reklamy a predajcovia sa pripravujú na najhojnejšiu časť roka. Vianočné sviatky pokoja a hojnosti dnes predstavujú jedny z najväčších nákladov počas tohto obdobia. Sú s nimi spojené výdavky na cestovanie za blízkymi, plný stôl všetkých možných dobrôt a nákup darčekov pre tých, čo nám sú blízki. S obdobím Vianoc sa však tiež spája narastajúci počet ponúk v oblasti poskytovania pôžičiek.

Ako sa môžeme vyhnúť nevýhodným ponukám, unáhleným rozhodnutiam a nepríjemnej finančnej situácii?

Pozor na peňaženku

Množstvo ľudí rieši zvýšené výdavky v tomto období práve pôžičkou. Ich poskytovatelia sa pretekajú v predkladaní svojich produktov a občas sa medzi nimi objaví aj niekto s naozaj výhodnými podmienkami, avšak pozor, radšej sa neunáhlite. Chceme si dopriať pekné sviatky a potešiť svojich blízkych, no pri každej pôžičke by sme mali dôsledne zvážiť všetky možnosti a okolnosti, najmä aby sme sa neocitli v zhoršenej finančnej situácii.

Ako teda predísť podobnej situácii a vyhnúť sa podvodníkom? Ak si plánujete kvôli vianočným sviatkom zobrať pôžičku, určite si dajte pozor na nasledujúce veci:

  • Využite služby iba od overeného poskytovateľa
  • Požičiavajte si iba toľko, koľko skutočne potrebujete
  • Požičajte si sumu o ktorej viete, že ju budete schopný splatiť
  • Pozorne si prečítajte a zvážte všetky podmienky pôžičky
  • Nezabúdajte, že sviatky sú najmä o spoločne strávenom čase

vianočná pôžička

Darčeky bez finančných ťažkostí

Pre tých, čo ešte hľadajú tú svoju, existuje Vianočná pôžička na mieru. Požičať si môžete od 25 až do 5 000 € s dobou splatnosti od 12 do 84 mesiacov. Ak si požičiate sumu do výšky 350 €, pôžičku môžete splatiť kedykoľvek počas nasledujúceho mesiaca, teda od 1 do 30 dní. V stresovom období sviatkov ocenia klienti najmä jej rýchlosť, a teda peniaze na účte už do 24 hodín.

Peniaze môžete využiť na čokoľvek a pri jej vybavovaní sa zaobídete bez zbytočného behania po pobočkách, pretože všetko potrebné zariadite z pohodlia svojho domova.

Aké sú výhody Vianočnej pôžičky?

Z toho množstva všetkých pôžičiek na trhu v období Vianoc ponúka Vianočná pôžička nasledujúce výhody, pozrite si ich stručný prehľad:

1. Pôžička šitá na mieru

Požičať si môžete už od 25 € až do 5 000 € s takou dobou splatnosti, akú si samy nastavíte. Využiť ju môžete na čokoľvek a zaobídete sa aj bez ďalších zbytočných podmienok, ako sú ručiteľ a spolužiadateľ.

2. Jednoduchosť a rýchlosť

Najmä počas sviatkov má málokto čas behať po stretnutiach a riešiť zdĺhavé vybavovanie rôznych dokumentov. Online žiadosť vyplníte v priebehu pár minút a peniaze získate zvyčajne do 24 hodín.

3. Transparentnosť a férovosť

Podmienky tejto pôžičky sú jasné a zrozumiteľné. Ide o overeného poskytovateľa, ktorý je spoľahlivý a férový, nemusíte sa teda báť žiadnych podvodov ani zneužitia informácií.

4. Vianočné výhody

Okamžitou žiadosťou o túto pôžičku môžete získať ešte výhodnejšie podmienky, akými sú napríklad zníženie splátok a vrátenie úrokov.

Pre koho je vhodná?

V čase sviatkov? Takmer pre všetkých! O pôžičku môžu žiadať všetci tí, čo spĺňajú štandardné podmienky, a teda majú viac ako 18 rokov a slovenské občianstvo. Či už ste zamestnanec, podnikateľ, dôchodca alebo mamička na materskej dovolenke, Vianočná pôžička na čokoľvek splní všetky želania.

Potreba dokladov, ako napríklad potvrdenie o príjme, závisí od výšky pôžičky a individuálnych okolností. Nezaobídete sa tiež bez platných dokladov totožnosti.

vianočná pôžička

Užite si pokojné sviatky

Vianočné sviatky majú byť najmä časom radosti a pokoja, nepokazte si ich teda nesprávnymi finančnými rozhodnutiami a podvodnými ponukami. Ak sa však budete riadiť vyššie spomenutými zásadami a obrátite sa na overeného poskytovateľa, akým je napríklad Vianočná pôžička, sviatky si užijete v pokojnom kruhu tých najbližších.

Šťastné a veselé Vianoce!

Vianočná pôžička
5 (100%) 1

toppozicka big

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať