Ako získať pôžičku na začatie podnikania?

Nad vlastným podnikaním alebo založením živnosti určite už premýšľal každý, väčšinou však tento nápad stroskotá práve na nedostatku financií. Banky sú ohľadom pôžičiek pre začínajúcich podnikateľov a živnostníkov veľmi obozretné. Vyžadujú, aby mal klient už pár rokov zabehnutú firmu a začínajúcim podnikateľom žiadnu pôžičku negarantujú.

Pôžičky pre začínajúcich podnikateľov a živnostníkov

Ideálne je, ak klient plánuje rozbehnúť podnikanie popri zamestnaní. S trvalým príjmom získa pôžičku ľahko, háčikom však je, že rozbehnutie živnosti či firmy vyžaduje príliš veľa času, o ktorý ho bude oberať práca zamestnanca. Ďalšou možnosťou je požiadať o pôžičku bez dokladovania príjmu. Tento druh pôžičiek poskytujú nebankové spoločnosti, dajú sa vybaviť rýchlo a ľahko, nevýhodou však je, že majú omnoho vyšší úrok.

Splátkový úver pre začínajúcich podnikateľov od SLSP

So zaujímavou ponukou prišla Slovenská sporiteľňa, ktorá ponúka Splátkový úver pre začínajúcich podnikateľov. Klientom poskytuje finančné prostriedky na štart podnikania aj bez zabezpečenia. Na financovanie investičných potrieb môže klient získať pôžičku až do výšky 50 000 €, ktoré môžu byť použité na vybavenie prevádzky, nákup strojov a zariadení, kúpu licencií, zriadenie e-shopu a pod. Banka navyše klientovi poradí a pomôže s prípravou a otestovaním podnikateľského zámeru. Splatnosť pôžičky je 5 rokov. Ročná úroková sadzba sa pri úveroch zabezpečených nehnuteľnosťou pohybuje od 4,00 % a pri úveroch nezabezpečených nehnuteľnosťou od 9,00 %.

Výhody

Splátkový úver môžu klienti získať:

 • Bez zabezpečenia
 • Bez ,,podnikateľskej histórie“
 • S možnosťou odkladu splátok až o 6 mesiacov
 • Bez poplatkov za predčasné splatenie a zmenu zmluvných podmienok
 • S možnosťou navýšenia úveru po splnení stanovených podmienok
 • So zvýhodneným úrokom – 1,00 % p. a. z výšky úrokovej sadzby
 • Business účet na prvý rok podnikania zadarmo

Podmienky získania úveru

K žiadosti o úver musí klient doložiť:

 • životopisy majiteľa spoločnosti a spoločníkov
 • doklad totožnosti
 • podnikateľský zámer a finančný plán (podľa vzoru, ktorý zašle banka)
 • výpis zo  spoločného registra bankových informácií
 • oprávnenie na vykonávanie podnikateľskej činnosti – výpis z obchodného alebo živnostenského registra
 • ďalšie relevantné podklady, ktoré si banka vyžiada (napr. výkazy, referencie a pod.)

Povolené prečerpanie pre začínajúcich podnikateľov a živnostníkov

Ďalším produktom, ktorý Slovenská sporiteľňa poskytuje, je povolené prečerpanie až do výšky 5 000 € bez poplatku za zriadenie. Financie je možné flexibilne čerpať bez preukazovania účelu čerpania. Poskytnutie prečerpania je závislé od podnikateľského zámeru a realizovaných kreditných obratov na Business účte za obdobie min. 6 ucelených kalendárnych mesiacov. Je určené aj pre neklientov Slovenskej sporiteľne .

Ako získať pôžičku na začatie podnikania?
5 (100%) 1

toppozicka big

 • Peter James

  Ste v akejkoľvek finančné problémy? Potrebujete úver na
  konsolidáciu dlhu, stavebníctvo, realitný úver, refinancovať, osobné
  obchodný účel alebo núdzové peniaze? Ste obchodník alebo
  ženy, ktoré plánujú rozšíriť svoju firmu, ponúkame pôžičky všetkého druhu. V prípade záujmu kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom peterjamesuba@gmail.com

 • Patrick

  Dobrý deň, pozdravy, pán Patrick J Dalton z Brémy v Gruzínsku USA, ponúkame všetky druhy úverov / finančnú pomoc pri 3% úrokovej sadzbe od minima 3500 eur až po maximálne 50.000.000 eur …. Prosím, použite pre pôžičku, ak máte záujem o akúkoľvek časť krajín, sme ochotní pomôcť tým, ktorí nie sú finančne stabilní, kontaktujte priamu verbertovu emailovú adresu 🙁 (pjdalton01@gmail.com) +1 631-568-5035 volanie alebo whatsapp

 • Franca Woller

  Prichádza cenovo dostupná a oprávnená pôžička, ktorá zmení váš život na veky vekov, som Franca Woller certifikovaný poskytovateľ pôžičiek, ponúkam pôžičku pre individuálny a verejný sektor, ktorý potrebuje finančnú pomoc, s nízkou úrokovou sadzbou 2%. Zlý úver je prijateľný, podmienky sú veľmi jednoduché a ohľaduplné. V tejto pôžičkovej transakcii nikdy nebudete nič ľutovať, pretože vás rozosmejem. E-mail: (Lendup.credit01@gmail.com) Hľadáte rýchlu a legitímnu pôžičku online, prečo nevyskúšate pôžičkovú spoločnosť Lendup Credit a nezbavíte sa dlhov?
  pôžička od tejto spoločnosti je stopercentne zaručená a zaručená

  Poskytli sme viac ako 50 miliárd dolárov na obchodné pôžičky viac ako 25 000 podnikateľom rovnako ako vy. Aby sme vám poskytli správny obchodný úver, aby ste mohli rozvíjať svoje podnikanie, používame našu vlastnú určenú rizikovú technológiu. Naše služby sú rýchle a spoľahlivé, pôžičky sú schválené do 24 hodín od úspešnej žiadosti. Ponúkame pôžičky od minimálneho rozsahu 10 000 dolárov do maximálne 800 miliónov dolárov.

  Dostali ste sa trochu do problémov s nezaplatenými účtami a neviete, ktorou cestou sa máte vydať alebo kam obrátiť? Čo tak nájsť renomovanú firmu na konsolidáciu dlhov, ktorá vám pomôže pri znižovaní mesačných splátok, aby ste mali dostupné možnosti splácania ako aj priestor na dýchanie, keď dôjde na koniec mesiaca a účty budete musieť zaplatiť? Odpoveďou je pôžička Franca Woller Loan Home. Znížte svoje platby, aby ste znížili zaťaženie svojich mesačných výdavkov. Emai (Lendup.credit01@gmail.com)

 • legit hookup

  Potrebujete pôžičku? Pôžička na splatenie dlhu alebo na zaplatenie účtov alebo na začatie podnikania? Pôžička na financovanie vášho projektu? Ponúkame zaručené úverové služby v akejkoľvek výške s úrokovou sadzbou 2%. Odpovede a ďalšie informácie získate odoslaním odpovede na nasledujúci e-mail: lapofunding960@gmail.com
  Whatsapp +447868753778

Overená pôžička na čokoľvek.Chcem si požičať